یک شامپو مرموز ولی‌ خوب A new ProScalp Shampoo in Dubai

20150306_150116

چند وقت پیش یک بسته مرموز به دستم رسید. یک جعبه سفید که توش یک شامپو سفید بدون نام و نشون و یک کارت طرز مصرف با چند تا کوپن سشوار مو بود. هر چی‌ گشتم دنبال یک اسمی، رسمی‌ ولی‌ چیزی پیدا نکردم. توی اون کارت نوشته بود این شامپو رو استفاده کنین و نتیجه اونو در ۲ هفته ببینین

اولین باری که شامپو رو استفاده کردم بوی اون خیلی منو جذب کرد. همه حموم بوی گل میداد. خیلی خوش بو بود. بعد از چند بار استفاده احساس کردن که موهامو خیلی تمیز میکنه و کوچکترین آثاری از چربی‌ که توی نرم کننده‌ها هست روی موهام نمی‌مونه. در ضمن خودش هم شامپو هست هم نرم کننده. همونطور که در دستورش بود واسه سشوار موهایم رفتم و از حالت مو راضی‌ بودم. همه اینها حسابی‌ منو کنجکاو کرده بود که این چه شامپویی هست

20150228_10282820150228_10291320150221_20420920150221_204216

تا اینکه بالاخره یک دعوتنامه به دستم رسید که توش نوشته بود بیاین و حقیقت رو کشف کنین. اینا هر روز این موضوع رو مرموزتر و هیجان انگیز تر میکردن. روزی که واسه کشف حقیقت رفتم دیدم چند تا از دوستان دیگه‌ام هم اونجا هستن و مثل من گیج و کنجکاو بودن. آقای دکتری متخصص پوست و مو کلی‌ از خواص یک موی خوب و اینکه چه عواملی باعث مشکلات مو میشه صحبت کرد. حرفاش جالب بود چون هرچی‌ بیشتر صحبت میکرد بیشتر به نظر معقولانه میومد. به این نتیجه رسیدیم که همه مشکلات مو از پوست سر هست، چون مو خودش یک فیبر مرده هست و بعد از اینکه از منافذ رشد مو بیرون اومد دیگه چیزی جز شرایط محیطی‌ روش تاثیر نداره. پس برای اینکه موی خوب و قوی داشته باشیم باید از داخل روش کار کنیم (من از اون روز کلی‌ ویتامین‌های مختلف مو و پوست میخورم!!!)

نکته دیگه اینکه باید پوست سر رو هم سالم و تمیز نگاه داریم. اگه پوست سر کثیف، قارچی و خراشیدهٔ باشه و بر اثر خاراندن زیاد زخمی بشه یا منافذ پوست به خاطر رسوبات آب یا تکثر مواد مختلف استایل کردن مو بسته باشه، موی سر نمیتونه به خوبی‌ رشد کنه و از همون اول نا سالم و ضعیف در میاد.

اینا همه اطلاعات خوب و مفیدی بود و در اون مرحله دیگه همه ما کلی‌ کنجکاو بودیم ببینین این شامپو که سالها روش کار شده و هدفش تمیز و سالم نگاه داشتن پوست سر هست چیه؟

خلاصه بعد از کلی‌ انتظار از مارک این شامپو پرده برداری کردن.... شامپو جدید دتول! بله همه ما مارک دتول رو میشناسیم، یک مارک معروف و در دسترس واسه همه که سالهاست محصولات تمیز کننده و بهداشتی خوبی‌ رو به بازار داده

 20150217_123526 20150217_125116Dettol ProScalp global media launch event

این پرده برداری هم واسم جالب بود و هم عجیب. از اینکه شامپویی هست که قیمتش مناسب و همه جا در دسترس و امتحانشو پس داده خوشحالم. اما مارک دتول.... اینش یک واسم هضمش راحت نیست... همه ما دتول رو واسه مواد تمیز کننده آشپزخونه یا حمام میشناسیم... شاید هم تو چند سال اخیر واسه صابون‌های دست ولی‌ حالا دتول با یک شامپو قوی و خوب و خوش بو به بازار اومده... نمیدونم واسه شما چقدر مجاب کننده باشه ولی‌ واسه من که شامپو رو استفاده کردم بدون اینکه بدونم اسمش چیه و ازش راضی‌ بودم جای شکایتی نمیذاره. انصافاً شامپو قوی و خوبی‌ هست.

شامپو دتول واسه ۴ حالت مو میاد: واسه ریزش مو، واسه شوره سر، واسه مراقبت و حفاظت و واسه تقویت مو. شامپو دتول توی همه سوپر مارکت‌ها و داروخانه‌ها هست. امتحانش کنین، مطمئنا ضرر نمی‌کنین و از بوی خوبش هم لذت میبرین!

20150306_150150-copy

LOVE
ME

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...