کرم مرطوب کننده داخل حمام نیوآ Nivea In-Shower Lotion

Talent_Apply_Step2Talent_Wash_Step1

همیشه نیوآ اولین مارکی هست که به ذهن ما ایرانی‌‌ها میاد وقتی‌ صحبت از کرم دست و پوست میشه. این دفعه نیوآ یک محصول جالب رو به بازار داده که من واسه اولین بار دیدم. این محصول کرم مرطوب کننده بدن هست که داخل هموم باید استفاده بشه و با آب شسته بشه!!!

کرم مرطوب کننده داخل حمام نیوآ در دو سایز و رنگ میاد. یکیش واسه پوست معمولی و یکیش واسه پوست خشک. از اونجایی که این محصول واسه من خیلی‌ جالب و در عین حال سوال برانگیز بود گفتم برم و با دکتر مخصوص نیوآ که این محصول رو در آزمایشگاه آلمان تهیه کرده صحبت کنم و سؤال هامو بپرسم:

1_WASH_1  2_APPLY_1  3_RINSE_1  4_READY_1 

من: چرا شما محصولی درست کردین که داخل حمام استفاده بشه، چرا نه همون مرطوب کننده‌های همیشگی‌؟

دکتر سابینه: چون استفاده لوسیون روی پوستی‌ که منافذش ٔبر اثر هوا و آب گرم باز هستند خیلی‌ بهتر کار میکنه. همچنین در هوای گرم تابستان یا این منطقه و کلا هیچ کس دوست نداره که وقتی‌ لوسیون به بدنش میزنه پوست تا مدتی‌ چسبنده بشه یا روی لباس لکه بندازه. این محصول هیچ کدوم از این بدی‌ها رو نداره.

من: این لوسیون رو بعد از استفاده باید بشورین پس چطور پوست رو برای مدت زیاد نرم نگاه می‌داره؟

دکتر سابینه: فرمولش تکنولوژی جدیدی داره که شامل روغن‌ها و لیپید‌های طبیعی هست که جذب پوست می‌شه و وقتی‌ شما با آب و صابون بدن رو میشوید مواد شیمیایی‌ که نمی‌خواین پاک میشن و فقط مواد طبیعی که جذب پوست شدن می‌مونن. شما می‌تونین این مورد را به وضوح وقت استفاده از کرم ببینین. اولش که کرم رو می‌زنید خیلی‌ حالت خامه داره و غلیظ هست ولی‌ بعد از اینکه روی پوست میمالید می‌بینید مواد شیمیایی‌ محو میشن و فقط رطوبت و نرمی روی پوست می‌مونه که مستقیما جذب پوست می‌شه.

می‌: آیا میشه بعد از هموم هم لوسیون استفاده کرد؟

دکتر سابینه: بعد از استفاده از این محصول واقعا نیازی به لوسیون جداگونه نیست ولی‌ اگر کسی‌ پوست خیلی‌ خشک یا مریضی داره که احتیاج به مرطوب کننده زیاد باشه میتونه از هر مرطوب کننده ای‌ استفاده کنه.

من: چه مدتی‌ این رطوبت روی پوست می‌مونه؟

دکتر سابینه: حد اقل یک روز کامل

من: آیا برای آقایون محصول جدا هست؟

دکتر سابینه: این محصول هم برای آقایون هست هم برای خانمها. قیمت این محصول با مرطوب کننده‌های دیگر یکی‌ هست و از حدود ۱۹ درهم شروع میشه

من: آیا این محصول در ایران موجود هست؟

دکتر سابینه: ما این محصول رو به تازگی به بازار دادیم، قطعاً در چند ماه آینده این محصول رو در بازار‌های ایران هم پخش می‌کنیم

NBD_12818_In-ShowerMilk_EASilhoutte_1NBD_12820_In-ShowerLotion_EA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC06848ME and Sabine Schulz. Nivea Laboratory Manager for Product Development Body & Hand Care

من این محصول رو خیلی‌ دوست دارم چون استفادش خیلی راحت هست و می‌شه به راحتی‌ زیر دوش به تمام نقاط بدن که کمتر قابل دسترسی هست مالید. همچنین واسه آقایون هم خوبه. چون بعضی‌ از آقایون دوست ندارن کرم به خودشون بزنن چون خیلی‌ پر مو هستند. بنابرین این محصول رو می‌تونن به راحتی‌ در حمام استفاده کنن و بعد خودشونو مثل همیشه بشورن و بیان بیرون

امیدوارم شما هم مثل من ازش استفاده کنین و لذت ببرین

LOVE
ME

1 comment:

  1. من پوست خیلی خشکی ندارم ولی همیشه دوست دارم چیزی استفاده کنم کخ به پوستم طراوت بده حتما میگیرمش

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...