یکی از بهترین رستورانها برای فضا و غذای خوب Vogue Cafe where food & fashion make love

چند وقت پیش یکی‌ از دوستام واسه ناهار دعوتم کرد به ووگ کافه. راستش بعد از افتتاحیه ووگ کافه که خیلی‌ شلوغ بود و کلی‌ اشخاص معروف و سوپر مدل شرکت کرده بودن فرصت نکرده بودم واسه صرف غذا و تست کردن رستورانش برم اونجا واسه همین این فرصت رو استفاده کردم که غذا و فضاشو تست کنم و با شما در میون بذارم. 
چیزی که خیلی‌ توجه منو جلب کرد آرامش خاص رستوران بود، اصلا انگار نه انگار که تو قلب دبی مال نشسته بودم. مامولن تو دبی مال یا هر کدوم از رستورانهاش از بس که شلوغ هست آدم از غذا خوردنش چیزی نمی‌فهمه ولی‌ ووگ کافه کاملا بر عکس بود. فضا خیلی‌ آروم، غذا با کیفیت و سرویس عالی‌ و شیک بود. 
پیشنهاد می‌کنم اگه خواستین با دوست دختراتون برین بیرون یا ویزیتوری تو دبی داشتین که میخواین هم مرکز خرید ببرینش هم بهش یک غذای‌ شیک و با کلاس بدین ببرینش ووگ کافه.
ما برای پیش غذا دو تا ظرف سفارش دادیم: یکی‌ تکه‌های سینه مرغ که با زعتر پوشیده شده و سرخ شده با سٔس انار و دومی‌ بوراتا که پنیر مازرلا تازه با گوجه فرنگی و ریحان و روغن زیتون و نان توست بود. مرغش خیلی‌ نرم و لطیف بود با اینکه سرخ شده بود لایه بیرون کریسپی و سوخاری داشت و تو دلش نرم و جوسی بود. بوراتا با اینکه خیلی‌ ساده به نظر میاد ولی‌ فوق‌العاده خوشمزه بود. پنیر تازه خیلی‌ چسبید. حتما بوراتا رو امتحان کنید. ما ۵ نفر بودیم و این ۲ تا ظرف پیش غذا کاملا واسه همهمون کافی‌ بود، پس لازم نیست هیجان زده بشین و واسه هر کس یک ظرف سفارش بدین. می‌تونین با هم پیش غذا رو تقسیم کنین.
AEDFresh Italian burrata with beef tomatoes, basil leaves, olive oil and aged balsamic vinegar ( V )
Zaatar crusted chicken strips with pomegranate dip
واسه غذای‌ اصلی‌ من ماهی‌ سالمون کبابی شده با پوست سرخ شده و سبزیجات و سٔس ترخون سفارش دادم. وقتی‌ که غذا رو آوردن اینقد خوشگل بود که دلمون نیومد بخوریم. غذای من خیلی‌ خوشمزه بود ماهی‌ بسیار خوب گریل شده بود و پوستش کاملا کرانچی و سرخ شده بود. سبزیجات خیلی‌ له‌ نبودن و سٔس بسیار خوشمزه ای‌ داشت. غذای دوستام هم خیلی‌ خوب بود. در ضمن پورشن‌ها یا سایز غذا هم خیلی‌ خوب و در واقع بزرگ بود که کاملا واسه سیر کردن یک نفر حتا یک آدم پرخور کافیه. 
Grilled organic salmon, broccolini, stuffed gnocchi, cherry tomatoes and tarragon vinaigrette
8 hour braised lamb shank with thyme, soft polenta and seasonal greens
با وجود اینکه همه کاملا سیر شده بودیم ولی‌ چون میخواستیم رستوران رو تست کنیم دسرهم سفارش دادیم. من ساندی سفارش دادم که مخلوطی از لایه‌های کیک شکلاتی، بستنی وانیلی، بستنی ماستی، بادام زمینی‌ کاراملی، گردو و کرم بود. خیلی‌ سنگین بود ولی‌ از اونجایی که من عاشق دسر هستم اصلا واسم مهم نبود. 
یکی از دسرهایی که دوستم سفارش داد خیلی‌ خیلی‌ خوب بود طوری که هنوز چشمم بهش مونده، اینقد که خوشمزه بود. بستنی یاس با سالاد میوه.... خیلی‌ خوش طعم و بو بود. 


Orange blossom salad and jasmine ice cream
کلا غذا و فضای رستوران حرف نداشت. دکور خیلی‌ شیک،گلهای تازه و بهترین عکس‌ها از ارشیو مجله ووگ که در سایز‌های بزرگ روی دیوارها رو زینت کرده یک حس خوب و با کلاسی‌ به آدم میده. البته سرویسش کمی‌ کند بود. نه اینکه گارسون نباشه یا اینکه دیر بهت برسن ولی‌ غذاها کمی‌ طول کشید که به میز بیاد پس حواستون باشه وقتی‌ عجله دارین اونجا نرین. مگر اینکه بخواین دسر یا نوشیدنی‌ بخورین. 
راستی‌ کوکتل‌های خیلی‌ خوبی‌ هم داره. وقتی‌ رفتین حتما از کوکتل هاش مخصوصا آب سیب و نعناش سفارش بدین. 
واسه ماه رمضان هم ووگ کافه یک منو مخصوص داره که شامل پیش غذا و سوپ، غذای‌ اصلی‌ که مرغ یا بره با برنج زعفرانی، سبزیجات، سیب‌زمینی و سٔس مخصوص و دسر و نوشیدنی‌‌های عربی‌ میشه با قیمت ۱۷۵ درهم برای هر نفر. 
راستی‌ ووگ کافه جعبه‌های کادویی شکلات و شیرینی هم داره که واسه ماه رمضان یا هر مناسبت دیگه خیلی‌ خوب و شیک. این کادوها توی یک جعبه که به شکل مجله ووگ هست و روی جلدش عکس بهترین مدل‌ها و مطالب داخل مجله رو داره درست شده. از جعبه اش بعد از تموم شدن شیرینی و شکلات می‌تونین به عنوان دکور یا جا جواهری استفاده کنین.
ووگ کافه تو ماه رمضان هر روز از ساعت ۷ شب تا ۱ صبح و در ایام عادی یکشنبه تا چهارشنبه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و پنجشنبه تا شنبه از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب باز هست. ووگ کافه تقریبا وسط دبی مال داخل شو لول دیستریکت هست. 
امیدوارم حتما برین و خوشتون بیاد.
Vogue Cafe - Dubai Mall
Vogue Cafe - Dubai Mall
Having lunch with lovely fellow friends & bloggers at Vogue Cafe - This photo source is www.styledrifter.com 
Make sure to check out these lovely ladies and their blogs:
- www.styledrifter.com (link HERE)
- www.lifeinthefoodlane.com (link HERE).
- www.footlooseandfamished.com (link HERE).

LOVE
ME

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...