رامی ال علی‌ طراح لباس‌های هالیوود در دبی Rami Al Ali from Dubai to Hollywood


همه می‌دونن که در دنیای مد و فشن طراحان لباس فرانسوی و ایتالیا حرف اول رو می‌زنن. 
فرانسه و ایتالیا در مد و فشن نه فقط بیشترین طراحان رو داره بلکه تاریخ و علم طراحی لباس رو هم داره. البته در دهه‌های اخیر آمریکا هم تعداد خیلی‌ زیادی طراح مد مطرح و خیلی‌ خوب به دنیای فشن تحویل داده. 
اما به همین نسبت طراحان فشن خاور میانه که در سطح جهانی‌ معروف شده‌اند خیلی‌ کم هستند. فکر می‌کنم معروف‌ترین طراح مد معاصر این طرف دنیا الی صعب هست. من که فکر می‌کنم الی صعب طراحی بسیار با استعداد و خوش سلیقه و نابغه هست. خیلی‌ از طرح‌ها و کارهاش خوشم میاد. 
یکی‌ دیگه از طراحان لبنانی که کارش فوق‌العاده هست، رامی ال علی‌ هست. رامی نه تنها در دنیای عرب و بلکه در هالیوود و اروپا هم طرفدار زیادی داره. از هنرپیشگان و افراد مشهوری که لباس‌های رامی ال علی‌ رو پوشیدن می‌تونم شانل ایمان و کارلا گوگینو رو اسم ببرم که در مراسم مهم هالیوود لباس‌های رامی رو پوشیدن. 
روزی که به دیدن رامی در بوتیک دبی رفتم خیلی‌ خوشحال شد از اینکه می‌خوام راجبش به فارسی‌ بنویسم و گفت که تا حالا خیلی‌ تهران رفته و به نظرش خانوم‌های ایرانی‌ بسیار خوشگل، خوش هیکل و خوش پوش هستند و شدیدا به ظاهر مرتب داشتن اهمیت میدن. رامی با خوشحالی و افتخار بهم گفت که برای گوگوش لباس دوخته و خیلی‌ دوست و مشتری ایرانی‌ داره.
بوتیک رامی در جمیرا هست که می‌تونین بهترین کارهاش رو ببینین و سفارش بدین. رامی از لباس عروس تا لباس‌های کوکتل و عصرونه طراحی میکنه که زیباترینها در دبی هست. 
حتما یک سری به کلکسیون رامی ال علی‌ بزنین.  
ME & Rami Al Ali
Carla Gugino wearing Rami Al Ali dress
Chanel Iman wearing Rami Al Ali dress

LOVE
ME

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...